Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AB HİBE DESTEKLERİ PROJE DEĞERLENDİRME KRİTERLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

AB HİBE DESTEKLERİ PROJE DEĞERLENDİRME KRİTERLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ06 Nisan 2007 00:00

Konya Teknokent'in düzenlediği AB Hibe Destekleri Proje Değerlendirme Kriterleri Semineri ilgi ile izlendi

Konya Teknokent tarafından düzenlenen AB Hibe Destekleri Proje Değerlendirme Kriterleri Semineri çoğunluğu öğretim üyeleri ve öğretim elemanlarından oluşan bir dinleyici topluluğu tarafından ilgiyle izlendi. 
 
Seminer, Konya-Karaman Bölgesini de içeren Düzey II İlleri Bölgesel Kalkınma Programına sunulan  proje önerilerinin 4 değerlendirme aşamasının  tümünde görev almış olan Konya Dr. Sultan Kıymaz tarafından verildi.
 
 Konya Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Fatih M. Botsalı Seminerin açılış konuşmasında "Bilindiği gibi AB Ortaklık Öncesi Hibe Pogramlarından destek almak üzere sunulan proje önerileri son derece ciddi bir değerlendirme sürecine tabi tutulmaktadır. Proje önerisi hazırlanırken değerlendirme süreci göz önüne alınarak bazı konularda dikkatli olunması gerektiği aşikardır. Çoğu zaman çok basit hatalardan dolayı projeler değerlendirme dışı kalmakta veya düşük puan almaktadır. Teknokentimiz bu durumu göz önüne alarak AB Hibe programlarına proje hazırlayan akademisyen ve uzmanlara yönelik  bu semineri düzenlemiştir. " dedi
 

 

Okunma Sayısı: 2319
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya