Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AB Hibe Programından yeni Teklif Çağrısı

AB Hibe Programından yeni Teklif Çağrısı24 Temmuz 2006 00:00

Sürdürülebilir Kalkınmanın Sektörel Politikalara Entegrasyonu Programı CFCU/ TR0402.11 için son başvuru 28/08/2006 saat 16:00.

Sürdürülebilir Kalkınmanın Sektörel Politikalara Entegrasyonu Programı başlıklı Proje teklifine ilişkin çağrı, Türkiye Cumhuriyeti’nin çevre ve doğal kaynaklar yönetiminde ulusal kapasitesini çevre ve enerji boyutlarının ulusal yoksulluğu önleme stratejileri ve kalkınma çerçevesine entegrasyonunu içerecek şekilde geliştirmeyi ve sürdürülebilir kalkınmanın teşvik edilmesinde sivil toplum, özel sektör ve yerel yönetimlerin rollerinin güçlendirilmesini amaçlamakta.

Program çerçevesinde, sürdürülebilir kalkınma uygulamaları konusunda toplumsal düzeyde ve geniş bir paydaş kitlesinde bilinç oluşturan, kapasite geliştirme süreci için önemli geri bildirim sağlayan ve sürdürülebilir kalkınma uygulamalarını içinde barındıran projeler desteklenecek.

 Hibe Başvuru Rehberinin ve eklerinin tamamı aşağıdaki internet sitelerinde bulunmakta: www.deltur.cec.eu.int  ; www.cfcu.gov.tr  ; www.dpt.gov.tr  ve www.undp.org.tr

Başvuru Rehberi ve eklerinin İngilizce ve Türkçe versiyonu hazırlanmış olmakla birlikte herhangi bir içerik tartışması durumunda İngilizce metinin esas alınacağı bildirilmekte.

Sürdürülebilir Kalkınmanın Sektörel Politikalara Entegrasyonu Programına proje teklif başvurusu için son başvuru 28/08/2006  saat 16:00.

 

 

 

 

 

 

AB Hibe Programından yeni Teklif Çağrısı için ek dosya

Okunma Sayısı: 1521
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya