Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AB PROJE HAZIRLAMA ÇALIŞTAYI YAPILDI

AB PROJE HAZIRLAMA ÇALIŞTAYI YAPILDI30 Haziran 2007 00:00

Konya Teknokent tarafından düzenlenen "AB Hibe Programlarına Proje Hazırlama Çalıştayına" Selçuk Üniversitesi, belediyeler, gençlik kuruluşları ve meslek örgütlerinden yoğun katılım oldu

Halen teklif çağrısı açık olan Türkiye ve Avrupa Birliği Arasında Sivil Toplum Diyaloğunun Desteklenmesi başlığı altındaki Şehirler Ve Belediyeler,      Meslek Örgütleri,    Üniversiteler, Diyalog İçin Gençlik Girişimleri hibe programlarına  proje sunmak isteyenlere yönelik olarak düzenlenen  2 günlük “AB Hibe Programlarına Proje Hazırlama Çalıştayı”  yapıldı.

 Konya Teknokent tarafından organize edilen çalıştaya Selçuk Üniversitesi, belediyeler, gençlik kuruluşları ve meslek örgütlerinden yoğun katılım oldu. Çalıştayın moderatörlüğünü AB Uzmanı Gürkan Akçaer yaptı.

Çalıştayın ilk gününün sabah oturumunda tekif çağrısı açık olan hibe programları hakkında bilgi sunularak sorular cevaplandırıldı.  Çalıştayın geri kalan 1.5 günlük kısmında proje fikri olanların   etkileşimli bir ortam içinde kendi proje önerilerini hazırlamaları sağlandı.
 

 

 

Okunma Sayısı: 1609
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya