Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AR-GE PROJE PAZARI-SERBEST KÜRSÜ'DE AR-GE KURULUŞLARINA YÖNELİK ÜRÜN VE HİZMETLER TANITILDI

AR-GE PROJE PAZARI-SERBEST KÜRSÜ'DE AR-GE KURULUŞLARINA YÖNELİK ÜRÜN VE HİZMETLER TANITILDI16 Haziran 2008 00:00

Programda, Ar-Ge ile ilgili danışmanlık, laboratuar veya diğer destek hizmetleri sunan, Ar-Ge faaliyetlerinde kullanılan alet, teçhizat veya yazılım temin eden kuruluşlar hizmetlerini veya ürünlerini tanıtan sunumlar yaptı.

TÜBİTAK-TEYDEB desteğiyle düzenlenen ARGEPP 2008 Ar-Ge Proje Pazarı-Serbest Kürsü-Ürün ve Hizmet Tanıtım  Sunuşları Programı 14 Haziran günü saat 13:30’da Selçuk Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezinde yapıldı. 
 
ARGEPP 2008 Ar-Ge Proje Pazarı- Serbest Kürsü-Ürün ve Hizmet Tanıtım  Sunuşları Programına kamu kuruluşu mensupları, akademisyenler, sanayici ve işadamları katıldı. 
 
Serbest Kürsü Sunuşları Programında TÜBİTAK KAMAG Kamu Ar-Ge Projeleri Destek Programı hakkında bilgi sunuldu.  TÜBİTAK-ARDEB KAMAG Grubu başuzmanı Nuh Erdoğan, kamu kurumlarının Ar-Ge ihtiyaçlarının karşılanması ve sorunlarının giderilmesi amacıyla kamu araştırma kurumları ve/veya üniversiteler ve/veya özel sektör kuruluşlarının yürütecekleri Ar-Ge projelerini desteklemek üzere geliştirilmiş, TÜBİTAK kaynaklarından genel bütçe kapsamındaki kamu idareleri ile özel bütçeli idarelere proje karşılığı finansal destek aktarılmasını öngören bir Ar-Ge destek programı olan TÜBİTAK- KAMAG-Kamu Araştırma Projeleri Destekleme Programını tanıtarak programa müracaat koşulları ve destekleme süreci hakkında bilgiler verdi, konuyla ilgili soruları cevaplandırdı. 
 
Serbest Kürsü Sunuşları programında Türkiye Kalkınma Bankası, Halkbank ve Akbank’ın sanayicilere yönelik hizmet ve kredileri hakkında bilgi sunulan sunumlar yapıldı. 
 
Programda, Ar-Ge ile ilgili danışmanlık, laboratuar veya diğer destek hizmetleri sunan, Ar-Ge faaliyetlerinde kullanılan alet, teçhizat veya yazılım temin eden kuruluşlar hizmetlerini veya ürünlerini tanıtan sunumlar yaptı.
ARGEPP 2008 AR-Ge Proje Pazarı- Serbest Kürsü Programında yapılan hizmet ve ürün tanıtım sunularını indirmek için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız. 
Okunma Sayısı: 1948
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya