Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Atiker Akademi “Kritik ve Analitik Düşünme Eğitimi” gerçekleştirdi.

Atiker Akademi “Kritik ve Analitik Düşünme Eğitimi” gerçekleştirdi.28 Mart 2015 Cumartesi 13:10

Atiker Şirketler Grubu bünyesinde eğitim faaliyetlerini sürdüren Atiker Akademi, genel eğitim programları kapsamında Konya Teknokent Konferans Salonunda sertifikalı " Kritik ve Analitik Düşünme Eğitimi ” düzenledi.

 

 

 

 

Eğitim programı Atiker Yazılım Kurumsal Proje Uzmanlarından Serhat Kaan Ünal’ın açılış konuşmasıyla başladı. Ünal,  Atiker Akademi hakkında kısa bilgiler verdi ve Altın Bilezik Projesinden bahsetti. Atiker Yazılım Analiz Takım Lideri Dilek Atalar’ın sıcak ve eğlenceli sunumuyla gerçekleştirilen eğitim, zaman zaman dinleyicilerin de katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu. Eğitim sonunda Atiker Akademi görevlileri tarafından sertifikalar dağıtıldı ve öğrencilerin eğitim, kariyer alanında gelen sorularını yanıtladı.

 

Katılım sayısının sınırlı tutulduğu eğitim etkinliğine, farklı bölümlerde öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşıldığı bildiren Atiker Akademi Proje Yöneticisi Alirıza Sabuncu; “öğrenci arkadaşlarımızın eğitim süreçlerine katkı sunabilmek için her hafta düzenlediğimiz eğitim etkinliklerinden bir tanesini daha tamamladık. Üniversite öğrencilerinin daha kariyerlerinin başında düzenlediğimiz eğitim etkinlikleriyle farkındalık yaratma çabası içerisindeyiz. Atiker Akademi olarak iş dünyasının ihtiyaçlarını biliyoruz ve bu ihtiyaçları karşılamaya yönelik hem öğrencilere hem de personellerimize sihirli birer anahtar sunuyoruz.” dedi. 

 

 

20150325_160839.jpg

20150325_162104.jpg

dsc09142.jpg

dsc09148.jpg

dsc09151.jpg

 

Okunma Sayısı: 5395
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya