Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Delegasyonu Konya Teknokent'te

Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Delegasyonu Konya Teknokent'te20 Eylül 2012 Perşembe 15:44

Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı delegasyonu Konya Teknokent’’i ziyaret etti.

Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Başkan Yardımcısı  ve Kalkınma Ajansları İle İşbirliği Daire Başkan Vekili Mustafa Rumeli ile Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Kıdemli Proje Direktörü Fatih Altınyuva,Baş Proje Direktörü (Sektörel Çalışmalar Direktörü) Serdar Altay, Proje Direktörleri Mahmut Muhiddin Keskin ve Başak Avcı’dan oluşan delegasyon Konya Teknokent’’i ziyaret etti.

Ziyarete Mevlana Kalkınma Ajansı Konya Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü İsmail Ünver, Karaman Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Turgut Yokuş ve Konya  Yatırım Destek Ofisi Uzmanı Mücahit Kınalı ve bazı MEVKA uzmanları ile Konya Teknokent bünyesinde yenilenebilir enerji konusunda Ar-Ge faaliyeti yürüten firma yetkilileri ile Selçuk Üniversitesi'nde yenilenebilir enerji konusunda araştırma çalışmaları yürüten bazı öğretim üyeleri bulundu.    

Konya Teknokent Genel Müdürü Prof.Dr. Fatih Mehmet Botsalı heyete Konya Teknokent’in hedef ve stratejileri ile faaliyetleri hakkında bir brifing verdi, Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Başkan Yardımcısı Mustafa Rumeli brifing sonrasında ajansın çalışmaları ve sunduğu işbirliği imkanları konusunda açıklamalarda bulundu. 

Okunma Sayısı: 3232
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya