Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BİGG SELÇUKTTO Girişimcileri için hayallerine kavuşmaya son bir adım!

BİGG SELÇUKTTO Girişimcileri için hayallerine kavuşmaya son bir adım!17 Aralık 2015 Perşembe 10:29

TÜBİTAK tarafından desteklenen, Konya Teknokent’in Uygulayıcı Kuruluş olduğu 1512 Teknogirişim Sermaye Destek Programı BiGG TÜBİTAK eğitimleri başarı ile tamamlayan girişimciler TÜBİTAK Panellerinde sunumlarını yapmaya devam ediyorlar. .

 

 

 

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından desteklenen, Konya Teknokent’in Uygulayıcı Kuruluş olduğu 1512 Teknogirişim Sermaye Destek Programı BiGG TÜBİTAK Programı’nda sona yaklaşıldı. Konya Teknokent tarafından verilen eğitimleri başarı ile tamamlayan girişimciler TÜBİTAK Panellerinde sunumlarını yapmaya devam ediyorlar. Ocak ayında sonuçların açıklanması beklenen programda başarılı olan girişimciler 150.000 TL hibe kazanarak kendi şirketlerini kurma fırsatı yakalayacaklar.

 

1512 Teknogirişim Sermaye Destek Programı BiGG ile girişimcilerin, teknoloji ve yenilik odaklı iş fikirlerini, katma değer ve nitelikli istihdam yaratma potansiyeli yüksek teşebbüslere dönüştürebilmeleri için, fikir aşamasından pazara kadar olan faaliyetlerin desteklenmesi, böylece nitelikli girişimciliğin özendirilmesi ve uluslararası rekabet gücü olan, yenilikçi, teknoloji düzeyi yüksek ürün ve hizmetleri geliştirebilen başlangıç firmalarının oluşturulması amaçlanmıştır.

 

bigg_2015_12_01.jpg

bigg_2015_12_02.jpg

 

Okunma Sayısı: 7317
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya