Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Hibe ve Destekleri ile TÜBİTAK-BİDEB Destek Programları Tanıtım Toplantısı

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı  Hibe ve Destekleri ile TÜBİTAK-BİDEB Destek Programları Tanıtım Toplantısı 24 Aralık 2012 Pazartesi 09:43

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Hibe ve Destekleri ile TÜBİTAK-BİDEB Destek Programları Tanıtım Toplantısı 26 Aralık 2012 Çarşamba günü S.Ü. Süleyman Demirel Kültür Merkezi Malazgirt Salonunda saat 13.30'da yapılacaktır.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı  Hibe ve Destekleri ile TÜBİTAK-BİDEB Destek Programları Tanıtım Toplantısı 26 Aralık 2012 Çarşamba günü Selçuk Üniversitesi Alaaddin Keykubat Kampüsünde  Süleyman Demirel Kültür Merkezi Malazgirt Salonunda saat 13.30'da yapılacaktır.

Bölgemizdeki akademisyenlerin, öğrencilerin, özel şirketlerin, kamu kurum ve kuruluşlarının hibe ve destek programlarından etkin biçimde yararlanmasını sağlamak amacıyla Konya Valiliği, Selçuk Üniversitesi, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü ve Konya Teknokent işbirliği ile düzenlediğimiz ilgili birimlerin uzmanlarının konuşmacı olarak katılacağı "Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Hibe ve Destekleri ile TÜBİTAK-BİDEB Destek Programları Tanıtım Toplantısı" yapılacaktır.

 Davetiyeyi indirmek için lütfen tıklayınız. 

 

Okunma Sayısı: 3098
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya