Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Pakdemirli Konya Teknokent’i ziyaret etti.

Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Pakdemirli  Konya Teknokent’i ziyaret etti.08 Temmuz 2014 Salı 15:58

Selçuk Üniversitesi Rektörü Hakkı Gökbel, Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Pakdemirli, Celal Bayar Üniversitesi Rektör Yardımcıları ve CBÜ Teknopark Genel Müdürü Cem Tuna’nın da bulunduğu heyetle Konya Teknokent’e ziyarette bulundu.

26.06.2014 tarihinde Selçuk Üniversitesi Rektörü Hakkı Gökbel, Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Pakdemirli, Celal Bayar Üniversitesi Rektör Yardımcıları ve CBÜ Teknopark Genel Müdürü Cem Tuna’nın da bulunduğu heyet ile birlikte Konya Teknokent’e ziyarette bulundular.

Konya Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Bayram Sade Selçuk Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici Şirketi Konya Teknokent tanıtımını içeren bir sunumu gerçekleştirdi. Prof. Dr. Bayram Sade; Teknokent ve bünyesinde kurulmuş olan SELÇUK TTO yapılanması ve faaliyetleri hakkında da detaylı bilgi verdi. Sayın Prof. Dr. Mehmet Pakdemirli ve beraberindeki heyet ile savunma sanayi sektöründe AR-GE çalışmaları yapan  UTAŞ Savunma Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve akaryakıt  sektörlerinde çalışmalar yapan ELPO Bilişim Otomasyon Elektronik Pompa Sistemleri ve Petrol San. Tic. Ltd. Şti. firmalarını  ziyaret ederek bu çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Konya Teknokent bünyesinde bulunan,  mekânsal ayrıştırma yapılan ve donanımı gerçekleştirilen yeni Kuluçka Merkezi’ni  gezen heyete önkuluçka ve kuluçka faaliyetleri ve  verilen hizmetlerle ilgili bilgi verildi.

img_5687.jpg

img_5691.jpg

img_5708.jpg

img_5715.jpg

img_5724.jpg

img_5728.jpg

 

Okunma Sayısı: 3254
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya