Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

COST Bilimsel Komite Üyeliğine seçilen Prof. Dr. Mustafa Ersöz’ü tebrik ederiz.

COST Bilimsel Komite Üyeliğine seçilen Prof. Dr. Mustafa Ersöz’ü tebrik ederiz.30 Mart 2015 Pazartesi 10:11

Selçuk Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü Öğretim Üyesi ve TÜBA Asli Üyesi Prof. Dr. Mustafa Ersöz, COST Üst Düzey Temsilcileri Komitesi Toplantısı’nda TÜBİTAK tarafından önerilen adaylar arasından COST Bilimsel Komite Üyesi olarak seçilmiştir.

 

 

 

Türkiye’deki bilimsel koordinatörlüğü TÜBİTAK tarafından sağlanan Bilim ve Teknolojide Avrupa İş Birliği (European Cooperation in Science and Technology - COST), ulusal kaynaklarla desteklenmiş araştırma projelerinin Avrupa düzeyinde koordinasyonunu sağlamak ve Avrupa bilim insanlarının ortak çalışmalarını desteklemek amacıyla 1971 yılında kuruldu ve Avrupalı araştırmacılar arasında etkileşim ve iş birliğini destekleyerek; Avrupa’yı barışçıl amaçlar için bilimsel ve teknik araştırmada güçlendirme misyonuyla çalışmaktadır.

Selçuk Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü Öğretim Üyesi, Konya Teknokent / SELÇUK TTO Uluslararası Çalışma Grubu üyesi, SELÇUK TTO Uluslararası Proje Mentör havuzunda yer alan ve TÜBA Asli Üyesi olan Prof. Dr. Mustafa Ersöz, COST Üst Düzey Temsilcileri Komitesi Toplantısı’nda TÜBİTAK tarafından önerilen adaylar arasından COST Bilimsel Komite Üyesi olarak seçilmiştir.

 

Prof. Dr. Mustafa Ersöz’ü tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

Okunma Sayısı: 5988
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya