Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞINDAN YERLİ ÜRETİCİYE DAVET

DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞINDAN YERLİ ÜRETİCİYE DAVET02 Eylül 2009 00:00

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, ihtiyaç duyduğu makine, yedek parça ve onarım malzemelerini yerli sanayiden temin etmek amacıyla 7-17 Ekim tarihlerinde 'Donanma Komutanlığı Malzeme Sergisi’ düzenliyor.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, ihtiyaç duyduğu makine, yedek parça ve onarım malzemelerini yerli sanayiden temin etmek amacıyla 7-17 Ekim tarihlerinde 'Donanma Komutanlığı Malzeme Sergisi’ düzenliyor. Sergi İzmir'de düzenlenecek.
 
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, tarafından 13 yıldır düzenlenen Donanma Komutanlığı Malzeme Sergileri, tüm yerli sanayicilere açık. Yerli sanayi ile çalışmanın öncelikli amacı, savunma sanayinin dışa bağımlılığını en aza indirmek ve millileştirmek.
 
Sergide yer alacak malzemeler, halen yurt dışından alınmakta olan veya  veya alınması planlanan malzemeler olacak. Sergilenen malzemeleri yurt içinde üretecek olan ve alternatif üreticisi belirlenenlerin yurt dışı siparişleri iptal edilerek yurt içinden alımı için gerekli çalışmalar başlatılacak. 
 
Düzenlenen sergide Deniz Kuvvetleri’ne bağlı gemi, denizaltı, helikopter ve deniz karakol uçakları için ihtiyaç duyulan makineler, elektrik, elektronik, silah sistemleri yedek parçaları, genel ana gruplarında olmak üzere; filtreler, rulmanlar, yataklar, elektronik kartlar, güç kaynakları, elektronik bileşenler, lambalar sergilenecek.
Okunma Sayısı: 2815
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya