Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Düzey 2 Bölgeleri Kalkınma Programı Teklif Çağrısı Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Düzey 2 Bölgeleri Kalkınma Programı Teklif Çağrısı Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı19 Mayıs 2006 00:00

Avrupa Birliği Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Tunay İnce’nin konuşmacı olarak katıldığı toplantı 18 Mayıs 2006 Günü Selçuk Üniversitesi BİLMER Konferans Salonunda yapıldı

Konya Teknokent ile Avrupa Birliği Çalışmaları Merkezi Derneğinin müştereken düzenlediği, AB  Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Tunay İnce’nin konuşmacı olarak katıldığı “TRA2, TR72, TR52 ve TRB1 DÜZEY 2 BÖLGELERİ KALKINMA PROGRAMI Teklif Çağrısı Bilgilendirme Toplantısı” 18 Mayıs 2006 Günü Selçuk Üniversitesi BİLMER Konferans Salonunda yapıldı. Toplantıya Dekanlar, Yüksekokul Müdürleri, öğretim üyeleri, Konya İlçe ve beldelerinden çok sayıda belediye başkanı, sanayiciler ve diğer konuklar katıldı.

Düzenlenen toplantıda Konya bölgesindeki STK'lar, yerel yönetimler ve KOBİ'lerin AB hibe programlarından yararlanmasını sağlamak üzere üretilebilecek projeler ve ayrıntıları hakkında bilgi verildi, sorulan sorular cevaplandırıldı.

Toplantı sonrasında Teklif çağrısına proje sunacak belediye başkanları ve belediye temsilcileri ile KOBİ temsilcilerinin ve Teknokent Proje Grubundaki öğretim elemanlarının katıldığı bir tanışma ve işbirliği geliştirme toplantısı yapıldı. Toplantıda, AB Teklif çağrılarına proje hazırlama çalışmalarında üniversite öğretim elemanları ile işbirliği yapılması konusunda görüşmeler yapıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okunma Sayısı: 1379
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya