Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ELMAS BLOK'TAKİ FİRMALAR SAFİR PANORAMA BLOK'A TAŞINACAK

ELMAS BLOK'TAKİ FİRMALAR SAFİR PANORAMA BLOK'A TAŞINACAK30 Nisan 2012 Pazartesi 10:19

Konya Teknokent Yönetim Kurulu, son yaptığı toplantıda Elmas Blok’ta faaliyetlerine devam eden Ar-Ge kuruluşlarının Safir Panorama Blok’a taşınmasına karar verdi. Alınan karar uyarınca Elmas Blok’taki tüm firmalara ihbarname gönderilerek Safir Panorama B

Konya Teknokent Yönetim Kurulu, son yaptığı toplantıda Elmas Blok’ta faaliyetlerine devam eden Ar-Ge kuruluşlarının Safir Panorama Blok’a taşınmasına karar verdi.

 

Bilindiği gibi Elmas Blok, Selçuk Üniversitesi İleri Teknoloji Ar-GE Merkezi binası olarak inşa edilmiş ancak, Selçuk Üniversitesi Rektörlüğü’nce kendi binalarını inşa edinceye kadar kullanılmak üzere  Konya Teknokent’e geçici olarak tahsis edilmişti.  

 

Alınan karar uyarınca Elmas Blok’taki tüm firmalara ihbarname gönderilerek Safir Panorama Blok’a taşınmaları istenilecek. Elmas Blok’taki tahliye edilen ofislerden zemin, 1 ve 2. Kattakiler Selçuk Üniversitesi İleri Teknoloji Ar-Ge Merkezine devredilecek, 3. Kattaki ofisler Konya Teknokent tarafından Selçuk Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi olarak kullanılacak, 4. Kattaki ofisler ise KOSGEB Selçuk TEKMER tarafından kullanılacak.

 

 

Okunma Sayısı: 2664
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya