Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ESİNKAP 4. ARGE PROJE PAZARI 29 ŞUBAT'TA

ESİNKAP 4.  ARGE PROJE PAZARI 29 ŞUBAT'TA13 Şubat 2012 Pazartesi 22:58

SANGEM yürütücülüğünde yapılacak Ar-Ge Proje Pazarı etkinliklerinde bu yıl raylı sistemler, havacılık ve otomotiv başlıklarını kapsayan “Ulaşım Sistemleri" sektörü ön plana çıkartılacak.

Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) Esinkap Ar-Ge Proje Pazarı etkinliği, ESO ve BEBKA ortaklığında TÜBİTAK ve TTGV desteğiyle bu yıl 4. kez gerçekleşiyor. Proje Pazarının teması: Ulaşım Sistemleri: raylı sistemler, havacılık ve otomotiv olarak belirlendi.

 

SANGEM yürütücülüğünde 29 Şubat 2012'de Anemon Otel'de yapılacak Ar-Ge Proje Pazarı etkinliklerinde bu yıl sadece bir sektör ön plana çıkartılacak.

 

Bu kapsamda 4. Ar-Ge Proje Pazarı'nın konusunun raylı sistemler, havacılık ve otomotiv başlıklarını içeren "Ulaşım Sistemleri" olduğunu belirten ESO Yönetim Kurulu Başkanı Savaş M.Özaydemir, "Etkinlik Ar-Ge projesi yapmak isteyen sanayi firmaları, öğretim üyeleri ve öğrencileri, araştırma ve Ar-Ge merkezlerini ve teknopark firmalarını bir araya getirecek. Bu çalışma ile ortak proje işbirliğine zemin hazırlayacağız" dedi.

 

Etkinlikte Ar-Ge proje sunumu yapmak isteyenlerin başvuru formunu en geç 30 Aralık Cuma günü saat 17.00'ye kadar internet sitesindeki yetkili isimlere ulaştırması gerekiyor.


Davetiyeyi İndirmek için tıklayınız....

 

Bilgi İçin : http://www.esinkap.net/

 

Okunma Sayısı: 2855
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya