Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

"Fikirden Üretime Uluslararası İnovasyon Semineri" British Council ve Konya Teknokent/Selçuk TTO işbirliği ile gerçekleştirildi.

14 Eylül 2014 Pazar 21:05

Tüm Türkiye Genelinde 4 İlde düzenlenen "Fikirden Üretime Uluslararası İnovasyon Semineri" British Council ve Konya Teknokent/Selçuk TTO işbirliği ile gerçekleştirildi.

Türkiye ve İngiltere arasında bilgi ortaklıklarını artırmak ve deneyim paylaşımı yoluyla Türkiye’deki inovasyon kapasitesini geliştirmek amacıyla British Council ve Konya Teknokent/Selçuk TTO işbirliği ile  düzenlenen “Fikirden Üretime Uluslararası İnovasyon Seminerleri” 10 Eylül’de Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi C Blok Konferans Salonunda gerçekleşmiştir. Yeni fikirlerin desteklenmesini ve yeni fırsatların ortaya çıkarılmasını amaçlayan seminerde, İngiltere Aston Üniversitesi’nden gelen uzmanlar Dr. Benjamin Clegg ve Anthony Jay araştırma ve inovasyona yaptıkları yatırımla dikkati çeken İngiltere’den gelen uzmanlar araştırmacı ve akademisyenlerle biraraya gelerek, inovasyon ve iş geliştirme konusunda bilgi ve deneyimleri ile İngiltere’deki başarılı inovasyon örneklerini  paylaşmıştır.

 

Fikirden Üretime Uluslararası İnovasyon Semineri sunumları için tıklayınız.

 

img_5906.jpg

img_5910.jpg

img_5913.jpg

img_5918.jpg

img_5926.jpg

 

Okunma Sayısı: 2551
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya