Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HASSAS TARIM TEKNİKLERİ ÇALIŞTAYI DÜZENLENİYOR

HASSAS TARIM TEKNİKLERİ ÇALIŞTAYI DÜZENLENİYOR20 Temmuz 2008 00:00

Selçuk Üniversitesi, Konya Teknokent ve Konya’daki tarımla ilgili çok sayıda sanayi kuruluşu tarafından uygulamaya konulan DPT destekli “Tarımda İleri Teknolojilerin Kullanımı için Altyapı Geliştirme” projesi kapsamında Ekim ayı içinde Konya'da "Hassas T

Selçuk Üniversitesi, Konya Teknokent ve Konya’daki tarımla ilgili çok sayıda sanayi kuruluşu tarafından uygulamaya konulan DPT destekli  “Tarımda İleri Teknolojilerin Kullanımı için Altyapı Geliştirme” projesi kapsamında 2009 yılı Mart ayında Konya'da "Hassas Tarım Teknikleri Çalıştayı" düzenleniyor.
 
Çalıştay; “Tarımda İleri Teknolojilerin Kullanımı için Altyapı Geliştirme” proje ekibi tarafından Konya Teknokent, Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi, Mühendislik Mimarlık Fakültesi, Konya Ticaret Borsası, Karaman Ticaret Borsası, Bahri Dağdaş Uluslararası Tarımsal Araştırma Enstitüsü desteğiyle düzenlenecek.
 
 2 gün sürecek çalıştayda katılımcılara hassas tarım teknikleri hakkında bilgiler sunulacak. Çalıştayda yapılan sunumlar bir araya getirilerek Hassas Tarım Teknikleri konusunda Türkçe bir kaynak kitap oluşturulacak.  
 
 Her kesimden katılımcılara açık olan çalıştaya katılanlara sertifika verilecek.
Okunma Sayısı: 2827
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya