Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HIZLI PROTOTİPLEME VE HIZLI İMALAT ÇALIŞTAYI DÜZENLENİYOR

HIZLI PROTOTİPLEME VE HIZLI İMALAT ÇALIŞTAYI DÜZENLENİYOR04 Ekim 2009 00:00

Konya Teknokent, Selçuk Üniversitesi İmalat Sistemleri Otomasyon ve CAD/CAM Araştırma ve Uygulama Merkezi(İSOMER) ve İnfoTRON A.Ş. işbirliği ile “Tersine Mühendislik Uygulamaları, Hızlı Prototipleme ve Hızlı İmalat Teknolojileri Çalıştayı” düzenleniyor.

Konya Teknokent, Selçuk Üniversitesi İmalat Sistemleri Otomasyon ve CAD/CAM Araştırma ve Uygulama Merkezi(İSOMER)  ve İnfoTRON A.Ş. işbirliği ile “Tersine Mühendislik Uygulamaları, Hızlı Prototipleme ve Hızlı İmalat Teknolojileri Çalıştayı” düzenleniyor.  
 
Çalıştay, sanayi kuruluşlarının Ar-Ge personeline ve teknik personeline, araştırmacılara, üniversite öğretim elemanlarına ve  üniversite öğrencilerine tersine mühendislik uygulamalarını tanıtmak, bu kapsamda hızlı prototipleme ve hızlı imalat sistemleri hakkında teorik bilgiler vermek, laboratuarda uygulama çalışmaları yaptırmak amacıyla düzenlendi.
 
 Çalıştay,  Selçuk Üniversitesi İmalat Sistemleri Otomasyon ve CAD/CAM Araştırma Uygulama Merkezi laboratuarında (İSOMER) yapılacak.  olup çalıştay sırasında İSOMER laboratuarlarındaki 3 boyutlu tarama, hızlı prototipleme, CAD/CAM  sistemleri üzerinde uygulama çalışmaları yapılacak.  
 
 Çalıştayın amacının, tersine mühendislik uygulamalarının ve  tersine mühendislik uygulamaları içinde önemli yere sahip hızlı prototipleme ve hızlı imalat teknolojilerinin tanıtımını yapmak olduğu belirtildi.  
 

Çalıştay 5 Ekim 2009 tarihinde yapılacak.

 

Bilgi için :
Okunma Sayısı: 2504
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya