Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HORIZON 2020 Programı'nda Sağlık, Demografik Değişim ve Refah Alanı Bilgilendirme Toplantısı

HORIZON 2020 Programı'nda Sağlık, Demografik Değişim ve Refah Alanı Bilgilendirme Toplantısı 21 Ocak 2016 Perşembe 16:43

Konya Teknokent / SELÇUK TTO ve TÜBİTAK işbirliğiyle 27 Ocak 2016 tarihinde Selçuk Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi Malazgirt Salonunda gerçekleştirilecek programa katılımlarınızı bekleriz.

 

 

 

Avrupa’nın bilim, teknoloji politika ve uygulamalarının uyumlaştırılması amacıyla oluşturulan Topluluk Programı olan Horizon2020, 2014 - 2020 yılları arasında devam etmekte olan ve dünyanın en yüksek bütçeli sivil araştırma programıdır ve  Programın toplam bütçesi 80 milyar Euro'dur. 

Avrupa’nın araştırma ve teknoloji geliştirme kapasitesini güçlendirmek, üniversite-sanayi işbirliğini teşvik etmek, AB üye ülkeleri, AB aday ülkeleri ve AB’nin işbirliği yaptığı diğer ülkeler ile AB politikalarına ilişkin farklı alanlarda işbirliğini geliştirmek amacıyla yürütülmektedir. Program uluslararası ortaklıklar yolu ile geleceğin teknolojilerine yön verme amacıyla oluşturulmuştur.

Bu kapsamda Konya Teknokent / SELÇUK TTO ve TÜBİTAK işbirliğiyle 27 Ocak 2016 tarihinde Selçuk Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi Malazgirt Salonunda gerçekleştirilecek programa katılımlarınızı bekleriz.
 
uluslararasi-isbirligi-gunleri-10_650.jpg
 
 
Okunma Sayısı: 6428
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya