Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KONYA TEKNOKENT HEYETİ MEVKA’YI ZİYARET ETTİ

KONYA TEKNOKENT HEYETİ MEVKA’YI ZİYARET ETTİ20 Eylül 2011 Salı 12:39

Konya Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Fatih M. Botsalı ve Proje Koordinatörü Prof.Dr. Zeki Kara Mevlana Kalkınma Ajansı MEVKA Genel Sekreteri Dr.Ahmet Akman’ı makamında ziyaret etti.

Konya Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı  Prof.Dr. Fatih M. Botsalı ve Proje Koordinatörü Prof.Dr. Zeki Kara Mevlana Kalkınma Ajansı MEVKA Genel Sekreteri Dr.Ahmet Akman’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette iki kuruluşun potansiyel işbirliği imkanları değerlendirildi. Dr. Ahmet Akman, MEVKA olarak Küçük Sanayi Sitelerinin, Organize Sanayi Bölgelerinin ve Teknokentlerin  Kalkınma Ajansı desteklerinden yararlanması için gerekli girişimleri yaptıklarını bu girişimler sonucunda Proje Uygulama Rehberi ve Destek Yönetim Klavuzunda revizyon yapıldığını, yapılan revizyon doğrultusunda Kalkınma Ajanslarının 2012 yılından itibaren teknoloji geliştirme bölgelerini (teknokentler), küçük sanayi sitelerini, organize sanayi bölgelerini ve endüstri bölgelerini “Güdümlü Proje Destekleri”nden yararlandırabileceklerini belirtti.

Okunma Sayısı: 3360
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya