Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KONYA TEKNOKENT PEYODİK İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

KONYA TEKNOKENT PEYODİK İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI24 Mart 2010 00:00

Konya Teknokent'te yerleşik firmalarının temsilcileri ile Konya Teknokent yöneticilerinin katıldığı Konya Teknokent Peryodik İstişare Toplantısı yapıldı.

Konya Teknokent'te yerleşik  firmalarının temsilcileri ile Konya Teknokent yöneticilerinin katıldığı Konya Teknokent Peryodik İstişare Toplantısı yapıldı. Yoğun katılım olduğu gözlemlenen toplantıda, KOSGEB Konya İşletme  Geliştirme Merkezi Müdürü Osman Nuri Gönen ile KOSGEB Selçuk TEKMER Müdürü Yusuf Kitiz KOSGEB destekleri hakkında bilgi vererek soruları cevaplandırdı. 
 
Konya AB Bilgi Merkezi Direktörü Seyfi Suna Avrupa İşletmeler Ağı (European Enterprise Network) hakkında bir sunum yaparak proje kapsamında verilen hizmetleri tanıttı. 

Önceden alınmış olan karar uyarınca Konya Teknokent firmalarından  ASM Hayvan ve Veteriner Halk Sağlığı Biyoteknoloji  Ar-Ge Ltd. Şti. Yöneticisi Prof.Dr. Ahmet Semacan şirketini ve faaliyetlerini tanıtan bir sunum yaptı.Sunum sonrası , ASM firması ile Teknokent’teki diğer firmalar arasında  potansiyel işbirliği imkanları değerlendirildi. 
 
Son olarak Konya Teknokent tarafından yürütülen proje ve faaliyetler hakkında bilgi sunularak, güncel konularla ilgili bilgi alış verişi yapıldı.

 

 

Okunma Sayısı: 2520
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya