Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KONYA TEKNOKENT YÖNETİM KURULU KONYA TİCARET BORSASININ YENİ YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİ

KONYA TEKNOKENT YÖNETİM KURULU KONYA TİCARET BORSASININ YENİ YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİ05 Mart 2009 00:00

Konya Teknokent Yönetim Kurulu üyeleri, Konya Ticaret Borsasının yeni Başkanı Muhammed Uğur Kaleli ve yeni Yönetim Kurulu Üyelerine tebrik ziyaretinde bulundu. Konya Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Fatih M. Botsalı, Yönetim Kurulu Üyeleri

Konya Teknokent Yönetim Kurulu  üyeleri, Konya Ticaret Borsasının yeni Başkanı Muhammed Uğur Kaleli ve  yeni Yönetim Kurulu Üyelerine tebrik ziyaretinde bulundu. Konya Teknokent Yönetim Kurulu   Başkanı Prof.Dr. Fatih M. Botsalı, Yönetim Kurulu Üyeleri   Prof.Dr. Ali Ünüvar,  Prof.Dr. Adem Elgün, Hüseyin Tosunoğlu, Mustafa Sağbili’den oluşan heyet Konya Ticaret Borsasının yeni yönetimine başarı dileklerini sundu. Görüşme sırasında Konya Ticaret Borsası ile Konya Teknokent’in işbirliği imkanları üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu. 

 Konya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Uğur Kaleli “Konya Ticaret Borsası seçimleri sonucunda oluşan yeni Yönetim Kurulumuz, Meclisimiz ve Meslek Komitelerimiz ekip ruhu ve hizmet heyecanıyla göreve başlamıştır. Yeni Borsa yönetimi olarak Konya ve ülke tarımı ile ilgili önemli projeler üreteceğiz. Bütün amacımız üyelerimize, çiftçilerimize, bölgemize ve ülkemize hizmet etmektir. Konya Teknokent ile Konya tarımının teknolojik düzeyinin geliştirilmesi konusunda işbirliği yapacağız.” dedi.
Konya Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Fatih M. Botsalı “Konya ülkemizin tarımsal üretiminde ilk sıradaki ildir. Konya sanayinin önemli kısmı tarıma dayalı sanayi kuruluşlarından oluşmaktadır. Selçuk Üniversitesinin Ziraat, Veterinerlik, Mühendislik ve Fen Fakülteleri çok güçlü fakülteler olup alanlarında ülkemizin en önde gelen fakülteleridir. Konya Ticaret Borsası Konya Teknokent’in kurucu ortaklarından biridir. Bu nedenlerle, Konya Teknokent bünyesinde tarımsal teknolojiler ve biyoteknoloji alanında Ar-Ge çalışmaları yürütülmesine büyük önem veriyoruz. Konya Ticaret Borsası ile önümüzdeki dönemde tarımsal teknolojiler ve biyoteknoloji alanında işbirliği yapmaktan onur duyacağız.” dedi.

 

Okunma Sayısı: 2253
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya