Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KONYA TEKNOKENT YÖNETİM KURULU YENİ MÜSİAD YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİ

KONYA TEKNOKENT YÖNETİM KURULU YENİ MÜSİAD YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİ16 Mart 2009 00:00

Konya Teknokent Yönetim Kurulu üyeleri, MÜSİAD Konya Şubesinin yeni Başkanı Arslan Korkmaz ve yeni Yönetim Kurulu Üyelerine tebrik ziyaretinde bulundu. Konya Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Fatih M. Botsalı, Yönetim Kurulu Üyeleri Prof.Dr.

Konya Teknokent Yönetim Kurulu  üyeleri, MÜSİAD Konya Şubesinin yeni Başkanı Arslan Korkmaz ve  yeni Yönetim Kurulu Üyelerine tebrik ziyaretinde bulundu. Konya Teknokent Yönetim Kurulu   Başkanı Prof.Dr. Fatih M. Botsalı, Yönetim Kurulu Üyeleri   Prof.Dr. Adem Elgün ve Mustafa Sağbili’den oluşan heyet MÜSİAD Konya Şubesinin yeni yönetimine başarı dileklerini sundu.
Görüşme sırasında MÜSİAD Konya Şubesi Başkanı Arslan Korkmaz “Konya ili: Türkiye tarımı, sanayisi ve ticaretinde önemli paya sahip büyük bir ildir. Amacımız, Selçuk Üniversitesi, Konya’daki sivil toplum kuruluşları, kamu kuruluşları, özel sektör işletmeleri arasında uyum, dayanışma ve işbirliğini geliştirerek Konya’nın, Konya’daki işletmelerin artan bir ivme ile büyümesi, gelişmesi ve rekabet gücünü artırmasını sağlamaktır. Bu nedenle, Konya’nın devletten layık olduğu hizmeti alması için gereken çalışmaları yürütmek en önemli önceliklerimizden biridir. ” dedi.
Konya Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Fatih M. Botsalı “Konya Teknokent’in Kurucu Yönetim Kurulu üyeliğini yapmış olan meslektaşım Sayın Arslan Korkmaz’ın MÜSİAD Başkanı olmasından büyük memnuniyet duyduk. MÜSİAD, Konya’nın ekonomik ve sosyal hayatında ağırlığı olan bir kuruluştur. Sayın Arslan Korkmaz ve ekibinin MÜSİAD yönetiminde Konya’mıza ve Konya’lı sanayici ve işadamlarımıza önemli hizmetler vereceğine inanıyor bu vesileyle kendilerine başarı dileklerimizi sunuyoruz. Konya Teknokent olarak MÜSİAD Başkanı ve Yönetim Kuruluna, Konya’mıza ve Konya’lı sanayici ve işadamlarımıza hizmet konusunda üzerimize düşen her türlü görevi seve seve vereceğimizi bu vesileyle ifade etmek istiyorum.” dedi.

 

Okunma Sayısı: 2017
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya