Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KONYA TEKNOKENT/SELÇUK TTO “İŞİM 1512’DE”

KONYA TEKNOKENT/SELÇUK TTO “İŞİM 1512’DE” 02 Temmuz 2015 Perşembe 14:57

DEĞERLENDİRME KURULUNDA YER ALMAK İSTİYORSANIZ!

 

 

 

 

İŞİM 1512’de ile girişimcilerin, teknoloji ve yenilik odaklı iş fikirlerini, katma değer ve nitelikli istihdam yaratma potansiyeli yüksek teşebbüslere dönüştürebilmeleri için, fikir aşamasından pazara kadar olan faaliyetlerin desteklenmesi, böylece nitelikli girişimciliğin özendirilmesi ve uluslararası rekabet gücü olan, yenilikçi, teknoloji düzeyi yüksek ürün ve hizmetleri geliştirebilen başlangıç firmalarının oluşturulması amaçlanmıştır.

Bu program kapsamında iş fikirleri ile müracaat eden girişimci adaylarının projelerinin “İş Fikri Başlığı, İlgili Olduğu Teknoloji Alanı, İş Fikri Özeti, Anahtar Kelimeler, Amaç, Faaliyetler ve Hedeflenen Çıktılar, Teknolojik Açıdan Mevcut Durum, Yenilikçi ve Özgün Yönü, Ticari Beklenti, Girişimci ve Ekibinin Yetenek ve Birikimi” gibi belirlenen kriterlere göre değerlendirmeleri proje kurgusunda yer almaktadır.

Sektör bazlı oluşturulacak olan Değerleme Kurullarının  öğretim üyesi ve/veya sanayicilerden oluşturulması daha nitelikli  Girişimci adaylarının ve  iş fikirlerinin  ortaya çıkmasında etkili olacağı aşikardır. 

Siz değerli Öğretim Üyelerinden oluşturulacak olan Değerlendirme Kurulu’nda görev almak isteyen öğretim üyelerinin www.isim1512.de web sayfasından  en geç 15.07.2015 tarihine kadar kayıt olmanız “İŞİM 1512’de” projesi için  büyük  önem arz etmektedir.

Konu ve sektör bazlı Değerlendirme Kurulunda yer alan Öğretim Üyelerine program  kapsamında proje bazlı ücret ödenecektir.

İŞİM 1512’DE Program’ında Değerlendirme Kurulu’nda yer almanız dileği ile……

 

 

 

 

 

 

 

 

Okunma Sayısı: 6862
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya