Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KOSGEB BAŞKAN YARDIMCISI KONYA TEKNOKENT'TE

KOSGEB BAŞKAN YARDIMCISI KONYA TEKNOKENT'TE05 Temmuz 2006 00:00

KOSGEB Başkan Yardımcısı Mustafa Çolakoğlu Konya Teknokent'i ziyaret etti.

KOSGEB Başkan Yardımcısı Mustafa Çolakoğlu Konya Teknokent'i ziyaret etti. Ziyarette Konya Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof.Dr. Fatih M. Botsalı ile Çolakoğlu Selçuk TEKMER’in daha etkin çalıştırılması için yapılacak çalışmaları değerlendirdi.

 

Çolakoğlu: “Konya Teknokent, Selçuk TEKMER’e işlik olarak kullanılmak üzere belli sayıda ofis vermeyi taahhüt etmiştir. Ancak, TEKMER’in KOBİ’lere yönelik faaliyetleri bu işliklerle sınırlı değildir, Teknokent’teki her ofis, TEKMER’e ait olsun veya olmasın gerekli şartları sağladığı takdirde Selçuk TEKMER tarafından desteklenebilir.   Konya Teknokent’e müracaat eden KOBİ statüsündeki her girişimcinin KOSGEB AR-GE desteklerinden yararlanabilmek için aynı zamanda Selçuk Üniversitesi TEKMER’e de müracaat etmesini isteriz” dedi.

 

Çolakoğlu: Konya Teknokent’in AB hibe programlarına, FP7 ve  DPT’ye sunacağı genç girişimcileri destekleme, KOBİ’leri geliştirme ve  yüksek teknolojilere yönlendirme amaçlı projelere ortak ve iştirakçi olarak katılabileceklerini ifade etti.

Okunma Sayısı: 1754
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya