Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KOSGEB BAŞKANI MUSTAFA KAPLAN KONYA TEKNOKENT’TE

KOSGEB BAŞKANI MUSTAFA KAPLAN KONYA TEKNOKENT’TE15 Haziran 2008 00:00

KOSGEB Başkanı Mustafa Kaplan Konya Teknokent’i ziyaret etti. Ziyarette Konya Teknokent’in çalışmaları hakkında bilgi alan Kaplan “KOSGEB tamamen yeni bir ruh ve heyecanla KOBİ’lere hizmet sunmaya devam etmektedir” dedi.

KOSGEB Başkanı Mustafa Kaplan Konya Teknokent’i ziyaret etti. Ziyarette Konya Teknokent’in çalışmaları hakkında bilgi alan Kaplan, “KOSGEB tamamen yeni bir ruh ve heyecanla KOBİ’lere hizmet sunmaya devam etmektedir. Yakın gelecekte KOBİ’lere yönelik çok yeni ve değişik destekler sunacağız. Bu desteklerin hazırlık çalışmaları tamamlanmak üzere” dedi.
 
Konya Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Fatih M. Botsalı “Dünya ekonomisi ve ülkemiz ekonomisindeki son gelişmeler KOBİ’lerin rekabet güçlerinin artırılması için topyekün bir seferberlik başlatılmasını gerektirmektedir.  KOBİ’lerin bu günlerde KOSGEB’in hizmetlerine her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. Herkes’in başarılı olması için KOSGEB’e destek sağlaması gerektiğine inanıyorum. Sayın Kaplan KOSGEB’in içinden gelen, KOBİ’lerin sorunlarını ve dertlerini bilen birisi. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz. Konya Teknokent olarak KOSGEB ile her türlü işbirliğine hazır olduğumuzu ifade ediyoruz. ” dedi.
 
Ziyarette KOSGEB Selçuk TEKMER Müdürü Yusuf Kitiz ve Konya İGEM Müdürü Turgut Engez'de bulundu.
Okunma Sayısı: 2939
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya