Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KSO OTOMOTİV MESLEK KOMİTELERİ KONYA TEKNOKENT’TE

KSO OTOMOTİV MESLEK KOMİTELERİ KONYA TEKNOKENT’TE 05 Mart 2009 00:00

Konya Sanayi Odası’nın otomotiv meslek alanıyla ilgili 17-18-19-20. Meslek Komiteleri Konya Teknokent’te ortak toplantı yaptı. Toplantıda Ar-Ge ve İnovasyonun Önemi, Teknoloji Geliştirme Bölgelerinin Sağladığı Avantajlar, Konya Teknokent ve Faaliyetleri

Konya Sanayi Odası’nın  otomotiv meslek alanıyla ilgili 17-18-19-20. Meslek Komiteleri Konya Teknokent’te ortak toplantı yaptı. Toplantıya KSO Meslek Komitelerinden Ahmet Çiçek, Cengiz Aydın, Ferahim Öner, Necati Erol Evelekler , Oktay Han Horasan, Ali Eker , Şeyma Ayhan, Ömer Faruk İyibildiren,  Ahmet Toprakkale,  Mehmet İngör,  Ahmet Gültekin, Servet Topatan ile Konya Teknokent Genel Müdürü Prof.Dr. Fatih M. Botsalı, KOSGEB Selçuk TEKMER Müdürü Yusuf Kitiz, Konya Teknokent Genel Müdür Yardımcısı Yeliz Erenler katıldı.
 
Toplantıda  Ar-Ge ve İnovasyonun Önemi, Teknoloji Geliştirme Bölgelerinin Sağladığı Avantajlar, Konya Teknokent ve Faaliyetleri konusunda ve KOSGEB Selçuk TEKMER ve faaliyetleri konusunda sunumlar yapıldı. Sunum sonrasında, Konya Teknokent ve Selçuk TEKMER Yöneticileri  ile meslek komitelerinin üyeleri arasında Konya Bölgesindeki otomotiv yan sanayiinin geliştirilmesi konusuyla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.  

 

Okunma Sayısı: 3297
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya