Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KTO Karatay Üniversitesi'nde "Proje Hazırlama ve Değerlendirme Eğitimi" düzenlendi.

KTO Karatay Üniversitesi'nde 16 Temmuz 2015 Perşembe 13:50

Konya Teknokent tarafından KTO Karatay Üniversitesi Akademisyenlerine yönelik organize edilen SOBAG “Programı Proje Hazırlama ve Değerlendirme Eğitimi” Prof. Dr. Osman ERAVŞAR başkanlığında 10 Temmuz 2015 Cuma günü gerçekleştirildi.

 

 

 

Konya Teknokent tarafından KTO Karatay Üniversitesi Akademisyenlerine yönelik organize edilen SOBAG Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırma Destek Grubu Programı Proje Hazırlama Ve Değerlendirme Eğitimi Prof. Dr. Osman ERAVŞAR başkanlığında 10 Temmuz 2015 Cuma 10:00- 13:00 arasında KTO Karatay Üniversitesi Tıp Fakültesi amfisinde gerçekleştirildi.

Eğitime 30 kişi katılmış olup interaktif bir şekilde gerçekleşti. Eğitimde TÜBİTAK SOBAG Projesi kapsamında  genel bilgiler verildi. Sosyal ve Beşeri Bilimler alanında proje yazımında aranılan özelliklerden, ne kadar destek verildiğinden bahsedildi. TÜBİTAK projelerinin başvuru dönemleri ve örnek proje başvuru formu incelenerek anlatıldı.

Eğitimin devamında TÜBİTAK SOBAG  projelerinin yazımında dikkat edilecek hususlar ve hakemlikte nelere dikkat edildiği hakkında bilgiler verildi. Proje değerlendirmesindeki puan sistemi anlatıldı. Eğitimin sonunda soru cevap yapılarak katılımcıların soruları cevaplandı. Katılımcıların geneli proje fikirlerini yazmaya karar vererek eğitimden mutlu bir şekilde ayrıldılar.

 

kto-sobag-2015-01.jpg

 

Okunma Sayısı: 7404
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya