Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

LabVIEW Tanıtım Toplantısı ve Çalıştayı

LabVIEW Tanıtım Toplantısı ve Çalıştayı 15 Şubat 2012 Çarşamba 21:42

Konya Teknokent, S.Ü.MMF Makina Mühendisliği Bölümü ve İSOMER işbirliği ile 2 saatlik Labview Tanıtım Toplantısı ve 3 günlük Labview Çalıştayı düzenleniyor

Konya Teknokent, Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümü ve İSOMER işbirliği ile 

 

 

  • -2 saatlik LabVIEW ile Veri Toplama ve İşleme Tanıtım Toplantısı (22 Şubat 2012 Saat : 9:30)
  • -3 Günlük Labview ile Programlama Çalıştayı (22-23-24 Şubat 2012 Saat : 9:30-17:00)

düzenleniyor.

Öğrenci ve öğretim elemanları ile sanayiden ilgili olan herkesin katılımına açık olan LabVIEW ile Veri Toplama ve İşleme Tanıtım Toplantısı 22 Şubat 2012 Saat : 9:30'da Halil Cin Konferans Salonunda yapılacak. Etkinliğe kayıt yaptırmak gerekmiyor. Labview ile ilgili temel bilgilerin verileceği Tanıtım Toplantısında  Ludre Test Ölçüm ve Kalite Kontrol Yazılımları firmasından Sedar Bölükbaşıoğlu bir sunum yapacak.

Üniversite ve sanayiden, konuyla  yakından ilgili olanlara açık olan Labview ile Programlama Çalıştayı 22-23-24 Şubat 2012 Saat : 9:30-17:00 arasında İSOMER Eğitim Salonunda yapılacak. Etkinliğin açılışı  LabVIEW ile Veri Toplama ve İşleme Tanıtım Toplantısı ile ortak yapılacak. Çok kısıtlı sayıda kontenjan açığı kalan etkinliğe http://www.konyateknokent.com.tr/activity_detail.php?id=31  linkinden kayıt yaptırmak gerekiyor. Çalıştayın Moderatörlüğünü Ludre Test Ölçüm ve Kalite Kontrol Yazılımları firmasından Sedar Bölükbaşıoğlu yapıyor.

 
LabVIEW , National Instruments firması tarafından geliştirilmiş grafik tabanlı bir programlama dili. Labview, karmaşık bilgisayar destekli ölçüm sistemlerinin (Data Acquisition System) ve endüstriyel otomasyon sistemlerinin kolaylıkla ve basit biçimde tasarlanmasını ve çalıştırılmasını sağlıyor. Karmaşık sinyal toplama, işleme, kontrol ve görüntüleme uygulamaları Labview  ile basit günlük işlemler haline dönüşüyor.

 

Tanıtım Toplantısı Bilgi: http://www.konyateknokent.com.tr/activity_detail.php?id=30  

Çalıştay Bilgi: http://www.konyateknokent.com.tr/activity_detail.php?id=31 

 

Okunma Sayısı: 2740
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya