Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mepsan Petroleum İstanbul 2015’e Damgasını Vurdu

Mepsan Petroleum İstanbul 2015’e Damgasını Vurdu07 Mayıs 2015 Perşembe 23:30

Konya Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi hizmet binasında Ar-Ge Yazılım Merkezi olarak Ar-Ge faaliyetlerini yürüten MEPSAN (MLB Mekatronik ) Petroleum İstanbul 2015 fuarında Türkiye’yi temsil eden en önemli tedarikçi şirket olarak yerini aldı.

 

 

 

Konya Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi hizmet binasında Ar-Ge Yazılım Merkezi olarak Ar-Ge faaliyetlerini yürüten MEPSAN (MLB Mekatronik ), Enerji Bakanlığı başta olmak üzere birçok önemli tedarikçi ve dağıtımcı firmanın katılım sağladığı ve bu yıl 12.’si düzenlenen Petroleum İstanbul 2015 fuarında Türkiye’yi temsil eden en önemli tedarikçi şirket olarak yerini aldı.

 

Otomasyondan altyapıya, çevre çözümlerinden dispenserlere, led teknolojisinden yakıt tanklarına kadar geniş ürün yelpazesinin ve yeniliklerin tanıtıldığı Mepsan fuar standı, Petroleum İstanbul ziyaretçilerinin ilgi odağı oldu. Tavan aydınlatmasında 7.000 adet LED kullanılarak ve üzerine dijital görüntü aktarılarak göz alıcı bir görsellikle tasarlana stand, Mepsan ekibi tarafından Konya fabrikasında üretildi. Başarılı bir fuar geçirmiş olmanın yanı sıra, teknoloji firması olmasının sağladığı tüm yenilikleri müşterilerine en iyi şekilde sunmayı da başaran Mepsan, Türkiye dahil toplan 24 ülkede misafirlerini ağırlayıp, geliştirdiği teknolojik ürünlerinin lansmanını da bu fuarda gerçekleştirmiş oldu.

Petroleum İstanbul 2015 MEPSAN filmi için lütfen tıklayınız..

 

01.jpg

02.jpg

 

 

Okunma Sayısı: 5335
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya