Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Metalik Fikirler Ar-Ge Proje Pazarı’nda 2.lik Ödülünü Konya Teknokent'te faaliyet gösteren bir Teknogirişim firması olan Hüseyin Küçük kazandı.

Metalik Fikirler Ar-Ge Proje Pazarı’nda 2.lik Ödülünü Konya Teknokent'te faaliyet gösteren bir Teknogirişim firması olan Hüseyin Küçük kazandı.30 Kasım 2012 Cuma 22:05

Konya Teknokent'te faaliyet gösteren 2012 Yılı Teknogirişim Sermayesi Desteği girişimcilerden Hüseyin Küçük “Metalik Fikirler” adlı Ar-Ge Proje Pazarı’nda 2.Lik Ödülü kazanmıştır.

2012 Yılı Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı Kapsamında Desteklenmeye Değer Bulunan Girişimcilerden olan ve Ar-Ge faaliyetlerini Konya Teknokent’teki ofisinde gerçekleştiren Hüseyin Küçük; 31 Ekim 2012 tarihinde, İstanbul Demir ve Demirdışı Metaller İhracatçıları Birliği tarafından İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı, Rumeli Salonunda düzenlenmiş olan “Metalik Fikirler” adlı Ar-Ge Proje Pazarı’nda Girişimci kategorisinde Kablo Geri Dönüşüm Makinesi İle 2.Lik Ödülü kazanmıştır.  Proje ile atık kabloların bütünün geri dönüşümü amaçlanmaktadır. Kablo dışı, iç bakır kısmı bir proses yardımıyla ayrıştırılarak ülke ekonomisine kazandırılacaktır.

Okunma Sayısı: 2575
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya