Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MİMAR VE MÜHENDİSLER GRUBUNA AR-GE VE İNOVASYON ANLATILDI

MİMAR VE MÜHENDİSLER GRUBUNA AR-GE VE İNOVASYON ANLATILDI12 Ağustos 2010 Perşembe 13:15

Mimar ve Mühendisler Grubu Derneği Konya İl Temsilciliği tarafından Selçuklu Belediyesi Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezinde düzenlenen “BİZBİZE KONUŞMALAR” programında Konya Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Fatih M. Botsalı tarafından Ar-Ge ve İnov

Mimar ve Mühendisler Grubu Derneği Konya İl Temsilciliği tarafından Selçuklu Belediyesi Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezinde düzenlenen “BİZBİZE KONUŞMALAR” programında Konya Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Fatih M. Botsalı tarafından Ar-Ge ve İnovasyon konusunda bir sunum yapıldı.


Programın açılışında bir konuşma yapan Mimar ve Mühendisler Grubu Konya İl Temsilcisi Arif Kösen “1993 yılında İstanbul’da kurulan ve bizim Konya’ya taşıdığımız, Mimar ve Mühendisler Grubu meslektaşlarımızı bilgilendirmek ve bir araya getirerek olumlu bir sinerji meydana getirmeyi amaçlamaktadır.Eğitim seminerleri,farklı konulardaki araştırma çalışmalarımızla meslektaşlarımızın kendilerini geliştirmelerini, bilimsel, kültürel ve teknolojik gelişmeleri takip etmelerini hedefliyoruz” dedi.  

Okunma Sayısı: 2787
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya