Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Pamukkale Teknokent’ten Konya Teknokent’e ziyaret

Pamukkale Teknokent’ten Konya Teknokent’e ziyaret13 Ağustos 2014 Çarşamba 09:32

11.08.2014 tarihinde Pamukkale Teknokent Genel Müdürü Doç. Dr. Hasalettin Deligöz ve Pamukkale Teknokent Proje Koordinatörü Hüseyin Karakuş Konya Teknokent’e ziyarette bulundular.

Konya Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Bayram Sade ve Teknokent Genel Müdür Yardımcısı Yeliz Erenler ile gerçekleştirilen toplantıda Selçuk Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici Şirketi Konya Teknokent tanıtımı, faaliyetleri, hedefleri ve gelişim planları hakkında bilgi verildi. Prof. Dr. Bayram Sade; Teknokent ve bünyesinde kurulmuş olan SELÇUK TTO yapılanması, TTO bünyesindeki tüm modüllerin işleyişi ve başarı örneklerini aktardı. Pamukkale Teknokent ve Teknoloji Transfer Ofisi’nin işleyişi hakkında da bilgi alınan toplantıda karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunuldu.

Toplantı sonrasında Konya Teknokent binası ve Prof. Dr. Ahmet Ayhan Kuluçka Merkezi ziyaret edilerek önkuluçka ve kuluçka faaliyetleri ve verilen hizmetlerle ilgili bilgi verildi. Görüşmeler işbirlikleri konusunda ortak çalışma yapılması mutabakatıyla sona erdi.

img_5843_650.jpg

 

Okunma Sayısı: 2512
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya