Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

PROJE ÇEVRİMİ YÖNETİMİ EĞİTİMİ YAPILDI

PROJE ÇEVRİMİ YÖNETİMİ EĞİTİMİ YAPILDI11 Haziran 2007 00:00

Katılanlara AB hibe programlarına proje sunma konusunda beceri kazandırma amacıyla düzenlenen Proje Çevrimi Yönetimi Eğitimi ilgiyle izlendi.

Konya Teknokent tarafından düzenlenen Proje Çevrimi Yönetimi Eğitimi yapıldı.
 
Eğitime AB hibe programlarına proje sunmak isteyen kamu,STK ve özel sektör kuruluşlarının yönetici ve çalışanları ile öğretim elemanları katıldı. Eğitimde AB hibe projelerinin hazırlanması ve değerlendirmesinde kullanılan proje süreci yönetimi mantığının anlatıılmasının ardından uygulamalar ve grup çalışmaları yapıldı.
 
1-3 Haziran 2007 tarihleride AB Proje uzmanları M.Serdar Kabukçuoğlu ve Gürkan Akçaer tarafından verilen Proje Çevrimi Yönetimi Eğitiminde katılımcılara proje çevrimi yönetiminde AB bakış açısı kazandırarmak amacıyla AB hibe programları hakkında bilgi elde etme yöntemleri, proje fikri, proje konusunun seçilmesi, mantıksal çerçeve, proje bütçelendirmesi ve proje hazırlama konusunda 20 saatlik eğitim verildi.
 
Eğitimden oldukça memnun olarak ayrılan katılımcılar bu eğitimle AB hibe programlarına proje hazırlayabilecek düzeye geldiklerini  ifade ettiler.
 
 
 
Okunma Sayısı: 1845
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya