Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sabancı Üniversitesi TTO Yöneticisi Zeynep Birsel ile TT yapıları, organizmaları ve faaliyetleri ile ilgili bilgi paylaşımında bulunuldu.

Sabancı Üniversitesi TTO Yöneticisi Zeynep Birsel ile TT yapıları, organizmaları ve faaliyetleri ile ilgili bilgi paylaşımında bulunuldu.21 Haziran 2013 Cuma 10:53

Sabancı Üniversitesi TTO Yöneticisi Zeynep Birsel ile TT yapıları, organizmaları ve faaliyetleri ile ilgili bilgi paylaşımında bulunuldu.

SABANCI ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ YÖNETİCİSİ ZEYNEP BİRSEL’DEN ÇALIŞMA ZİYARETİ

12.06.2013’de Selçuk TTO’yu ziyaret eden, Sabancı Üniversitesi TTO Yöneticisi Zeynep Birsel ile TT yapıları, organizmaları ve faaliyetleri ile ilgili karşılıklı bilgi ve deneyim paylaşımında bulunuldu. Çalışmada Fikri Sinai Mülkiyet Hakları ana gündem maddeleri idi. Selçuk TTO’nun uyguladığı PADES programı hakkında bilgi verilen, Sabancı TTO’nun buluş ve patentlerin ticarileştirme yöntemleri hakkında yöntem ve uygulamaları konusunda bilgi alındı. Çalışmada Konya ve İstanbul’da karşılıklı ziyaretlerle iş birliklerinin netleştirilmesi konusunda çalışmaların devam ettirilmesi kararlaştırıldı. Bu çalışmalar Selçuk TTO’nun ulusal boyuttaki konumuna güç katarken, uluslararasılaşmasına da önemli katkılar sağlayacak nitelikte.

sabanci-unv.-zaynep-hanim-2.jpg

Okunma Sayısı: 2873
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya