Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SAN-TEZ PROJELERİ MÜRACAAT SÜRESİ UZATILDI

SAN-TEZ PROJELERİ MÜRACAAT SÜRESİ UZATILDI10 Mart 2008 00:00

Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca yürütülmekte olan SAN-TEZ Sanayi Tezleri Destekleme Programına son müracaat tarihi 1 hafta uzatıldı. Programa proje sunuş için son tarih 14.03.2008 Cuma günü olarak ilan edildi.

 

Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca yürütülmekte olan SAN-TEZ Sanayi Tezleri Destekleme Programına son müracaat tarihi 1 hafta uzatıldı. Programa müracaat için son tarih 14.03.2008 Cuma günü olarak ilan edildi.

 

SAN-TEZ programı, üniversitelerdeki yüksek lisans ve doktora tezlerinin bir sanayi kuruluşu ile işbirliği yapılarak yürütülmesi, tez çalışması sonucunun sanayiye uygulanması amacıyla yürürlüğe konulmuş olan bir Ar-Ge destek programı.
 
 Selçuk Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Şefik Bilir konuyla ilgili olarak: "Üniversitemiz, öğretim üyelerimizin ve akademik birimlerinizin Ar-Ge destek programlarından en üst düzeyde yararlanması konusunda her türlü desteği vermeyi ilke edinmiş, bu kapsamda üniversite dışından destek sağlanan projelere BAP bütçesinden de ek destek verilmesi uygulamasını başlatmıştır. Selçuk Üniversitesi, SAN-TEZ programında en çok projesi desteklenen üniversitelerden biridir. SAN-TEZ programına proje sunuş tarihinin uzatıldığı hususunu sanayi ve üretim sektörü kuruluşlarının, öğretim üyelerimizin ve tez öğrencilerimizin dikkatine önemle sunarım." dedi.
Okunma Sayısı: 1455
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya