Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SAN-TEZ PROJELERİ TANITIM TOPLANTISI

SAN-TEZ PROJELERİ TANITIM TOPLANTISI19 Aralık 2006 00:00

Fen Bilimleri Enstitüsü ve Konya Teknokent ortaklığı ile düzenlenen Sanayi Tezleri (SAN-TEZ) Projeleri ile ilgili tanıtım toplantısı 21 Aralık tarihinde Halil Cin Konferans salonunda yapılacak.

Selçuk Üniversitesinde lisansüstü çalışma yapan öğrencilerin ve yöredeki sanayinin SAN-TEZ destekleme programından gerektiği biçimde yararlanabilmesi amacıyla 21 Aralık 2006 tarihinde Saat 15:00 de Halil Cin Konferans Salonunda "SAN-TEZ Sanayi Tezleri Destekleme Programı"nın tanıtıldığı ve konuyla ilgili soruların cevaplandırıldığı bir saatlik bir sunum yapılacak.
 
Bilindiği gibi, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca yürürlüğe konulan SAN-TEZ Sanayi Tezleri Desteleme Programı kapsamında Sanayi ile işbirliği yapılarak sanayinin ihtiyacı olan konularda seçilen lisansüstü tez projelerine Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca % 75 oranında destek sağlanıyor.
 
Proje kapsamında, proje yürütücüsü, tez öğrencisi, yardımcı araştırmacı ve yardımcı personel görevlendirilebilmektedir. Projede görev alan yürütücü, yardımcı araştırmacı ve yardımcı personele en çok 700 YTL/ay olmak üzere telif ücreti, tez öğrencilerine ise en çok 1.500YTL/ay olmak üzere burs verilebilmekte.
 
 2007 yılı ilk dönemi için SAN-TEZ projeleri son müracat tarihi 7 Ocak olarak açıklandı.
 
 
SAN-TEZ TANITIM TOPLANTISI PROGRAMI
 
  • Açılış Konuşmaları
  • T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı SAN-TEZ Programının Tanıtım sunusu Doç.Dr.Kenan PEKER
Tarih: 21.12.2006
Yer:Halil Cin Konferans Salonu
Saat:15:00
Okunma Sayısı: 1902
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya