Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SANAYİ AR-GE PROJESİ HAZIRLAMA EĞİTİMİ 31 EKİM'DE

SANAYİ AR-GE PROJESİ HAZIRLAMA EĞİTİMİ 31 EKİM'DE19 Ekim 2008 00:00

Konya Teknokent tarafından düzenlenen iki günlük "Sanayi Ar-Ge Projesi Hazırlama Eğitimi" 31 Ekim-1 Kasım 2008 tarihlerinde yapılacak.

Konya Teknokent tarafından düzenlenen iki günlük "Sanayi Ar-Ge Projesi Hazırlama Eğitimi" 31 Ekim-1 Kasım 2008 tarihlerinde yapılacak. Eğitim, Ar-Ge destek programlarından yararlanmak isteyen sanayi kuruluşlarının yönetici ve teknik elemanları, Sanayi Ar-Ge projelerinde rol üstlenmek isteyen üniversite öğretim elemanları, iş yaşamında başarılı olmak veya kendi işini kurmak isteyen veya özgün projelerine destek almak isteyen öğrencilere yönelik olarak tasarlandı.
 Eğitimde Sanayi Ar-Ge projeleri ile ilgili uygulama esasları ve proje başvuru dokümanı hazırlanması ile ilgili bilgiler verilecek, konuyla ilgili örnekler sunulacak, katılımcıların proje başvuru dokümanı hazırlama konusunda uygulamalı çalışmalar yapması sağlanacak. Eğitim içeriği ve uygulamalar TÜBİTAK-TEYDEB tarafından Yürütülen 1501 - Sanayi Ar-Ge Projeleri Destekleme Programı Ve 1507 - KOBİ Ar-Ge Başlangıç Destek Programı’na  yönelik tasarlandı.  
Prof.Dr. Fatih M. Botsalı tarafından verilecek eğitime katılım ücreti 250 YTL+%18 KDV. Öğrenciler ve Konya Teknokent firmalarının personeline %50 indirim uygulanacak. Selçuk Üniversitesi öğretim elemanları eğitime ücretsiz olarak katılabilecek.
  
Eğitime katılmak isteyenlerin bu habere eklenmiş rar dosyasını indirerek uygun formu doldurup info@konyateknokent.com.tr adresine göndermesi gerekmektedir. Katılımcı sayısı sınırlı olduğu için eğitime katılacaklar müracaat sırasına göre belirlenecektir.  
  
Eğitim İçeriği 
·  İnovasyon ve Ar-Ge ile ilgili tanımlar
·  Ar-Ge ve İnovasyon ile ilgili klavuzlar (Oslo, Frascati, Canberra)
 ·  Ulusal Sanayi Ar-Ge Destek Programları (TÜBİTAK-TEYDEB / TTGV /SAN-TEZ /KOSGEB )
 ·  ISO 9001’e göre Tasarım ve Geliştirme
 ·  Ar-Ge Aşamaları
 ·  TEYDEB 1501 ve 1507 Programlarına Proje Önerisi Hazırlama
 ·  Uygulamalar

 

Okunma Sayısı: 2096
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya