Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SAVUNMA SANAYİİ İÇİN MALZEME SERGİSİ DÜZENLENİYOR

SAVUNMA SANAYİİ İÇİN MALZEME SERGİSİ DÜZENLENİYOR12 Ağustos 2010 Perşembe 14:06

Ankara Sanayi Odası ve T.C. Kara Kuvvetleri Komutanlığı işbirliği ile 01 Ekim-10 Ekim 2010 tarihleri arasında savunma sanayi, ülkemiz ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirilmesi ve bu alanda mümkün olduğunca dışa bağımlılığın azaltılması ve ihracatın ithala

 

Ankara Sanayi Odası ve T.C. Kara Kuvvetleri Komutanlığı işbirliği ile 01 Ekim-10 Ekim 2010 tarihleri arasında savunma sanayi, ülkemiz ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirilmesi ve bu alanda mümkün olduğunca dışa bağımlılığın azaltılması ve ihracatın ithalatı karşılama oranının artırılmasına yönelik “II. TSK Malzeme Sergisi” düzenleniyor. 

Sergi kapsamında; Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK), ihtiyaçları doğrultusunda alımını yapmakta olduğu yaklaşık 10.000 adet lojistik ürünün sergilenerek yerli üreticilerimize tanıtılması, böylelikle, söz konusu ürünlerin yerli sanayimiz tarafından üretilebilmesine imkan tanınması amaçlanıyor. 

Sergiye paralel olarak ANKARA SANAYİ FUARI (ANSAF’10) 1-5 Ekim 2010 tarihleri arasında, Ankara Sanayi Odası 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde, Ankara Sanayi Odası ve Forum Fuarcılık ve Geliştirme A.Ş. işbirliği ile düzenlenecek. Bu fuara öncelikle Savunma Sanayine yönelik üretimleri ve üretim kabiliyetleri olan firmaların katılımı hedefleniyor.

Okunma Sayısı: 4350
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya