Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SELÇUK TTO, BULUŞÇULARI İLE ÖĞLE YEMEĞİNDE BULUŞTU

SELÇUK TTO, BULUŞÇULARI İLE ÖĞLE YEMEĞİNDE BULUŞTU16 Ekim 2014 Perşembe 22:03

19-20 Kasım 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecek Patent Proje Pazarı etkinliğine katılacak Selçuk Teknoloji Transfer Ofisi bünyesinde bulunan buluşçular ile öğle yemeğinde buluşuldu.

19-20 Kasım 2014 tarihlerinde Konya Dedeman Otel’de gerçekleştirilecek Patent Proje Pazarı etkinliğine katılacak Selçuk Teknoloji Transfer Ofisi bünyesinde bulunan buluşçular ile 15.10.2014 tarihinde Selçuk Üniversitesi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen öğle yemeğinde bir araya gelindi.

Konya Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı ve Selçuk TTO Proje Yürütücüsü Prof. Dr. Bayram Sade ve Konya Teknokent Genel Müdür Yardımcısı ve Selçuk TTO Proje Yöneticisi Yeliz Erenler,   buluşçularımıza Patent Proje Pazarı için bu zamana kadar yapılan sponsorluk dosyası, web sitesi, buluşçu, sanayici ve yatırımcılar için hazırlanan bilgilendirme yazıları ve kişiye özel davetiyeler gibi hazırlık çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Toplantıya buluşçularımızın yanı sıra Selçuk TTO Girişimcilik ve Şirketleşme Uzmanı Ufuk Korkmaz, Üniversite-Sanayi İşbirliği Temsilcisi Öznur Mermer, Üniversite-Sanayi İşbirliği Temsilcisi Hasan Yıldırım, Üniversite-Sanayi İşbirliği Temsilcisi Güvenç Tekneoğlu, Girişimcilik ve Şirketleşme Temsilcisi Gamze Sözen, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları Temsilcisi Mehmet Tanyer, Uluslararası İşbirliği Temsilcisi Nilgün Özdemir ve Eğitim Tanıtım ve Bilgilendirme Temsilcisi Kıymet Yavuzaslan katıldı.  

Patent Proje Pazarı öğle yemeği ile birbiriyle kaynaşma ve fikir alışverişinde bulunma fırsatı yakalayan buluşçularımıza ilgileri ve katılımları için teşekkür ederiz.

 

img_6232.jpg

img_6236.jpg

 

Okunma Sayısı: 3325
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya