Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SELÇUK TTO, İTÜ Çekirdek Big Bang’in Ödül Töreni’nde

SELÇUK TTO, İTÜ Çekirdek Big Bang’in Ödül Töreni’nde12 Aralık 2014 Cuma 15:30

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ödül töreninde son derece etkin ve başarılı bir organizasyona imza atan İTÜ ARI Teknokent / İTÜNOVATTO’yı tebrik ederiz.

İTÜ Çekirdek’te, 29 Kasım 2014 “Genel Kategori” ve “Bulut Bilişim Kategorisi” olmak üzere iki farklı alanda seçilen adaylardan “Big Bang” sahnesinde sunum yapacak 13 aday, “fikirlerini işe dönüştürmelerini sağlayacak olan şirketlerini” kurabilmek için yarıştığı İTÜ Çekirdek Big Bang’in Ödül Töreni’nde, , 3-8 yaş çocukların çeşitli nesneleri üzerine koyarak oynayabileceği, sensörleri ile nesnelerin türünü, konumunu ve yönünü algılayan ve tablet bağlantısıyla çocuğa geribildirimler sunan bir sistem olan “Tabtoy” isimli proje birinci olmuştur. birinciliği kazanan Tabtoy Studios Ekibi “İTÜ Çekirdek’te 1 yıl ücretsiz dayalı döşeli 5 ofis ödülü ve Elginkan Vakfı’nın 100 bin lira tutarındaki Teknoloji Ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ödül töreninde ilk beşe giren diğer finalistlere de ücretsiz ofis ve sponsorlardan gelen çeşitli tutarlardaki hediye çekleri takdim edilerek program son bulmuştur. Son derece etkin ve başarılı bir organizasyona imza atan İTÜ ARI Teknokent/İTÜNOVATTO’yı tebrik ederiz.

 

big-bang02.jpg

big-bang01.jpg

 

Okunma Sayısı: 3735
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya