Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SELÇUK TTO PATENT PROJE PAZARI

SELÇUK TTO PATENT PROJE PAZARI26 Aralık 2014 Cuma 17:45

Patentinizi ticarileştirmek mi istiyorsunuz?Yeni yatırım alanları mı keşfetmek istiyorsunuz?Bir patent yatırımcı ile nasıl buluşuyor, yatırımcı ile buluşan patent pazara nasıl sunuluyor?

SELÇUK TTO PATENT PROJE PAZARI, PATENTLERİN TİCARİLEŞTİRİLMESİ ÇALIŞMALARINA 2015 YILI BOYUNCA DEVAM EDİYOR

 

SELÇUK TTO Patent Proje Pazarı 19-20 Kasım 2014’te Konya Dedeman Otel’de yoğun bir katılımla gerçekleşti. Sadece patent başvurusu yapılan 48’i Konya dışından olmak üzere toplam 145 buluş poster şeklinde ve 5’er dakikalık sözlü sunumlarla, yatırımcı/sanayici ve ziyaretçilerle buluştu. 20 Kasım 2014 tarihinde 50’nin üzerinde ikili görüşe gerçekleştirildi ve 22’nin üzerinde görüşmede; proje ortaklığı, lisanslama ve multidisipliner çalışma gibi başarılı örnekler ortaya çıktı. 

 

SELÇUK TTO Patent Proje Pazarı’nda sunulan buluşlar bir kitap haline getirildi.

 

SELÇUK TTO Patent Proje Pazarı tamamlandıktan sonra buluş sahipleri ve yatırımcı/sanayicinin ilgisi yoğun olarak devam etti.

Bu yoğun ilgi nedeniyle SELÇUK TTO Patent Proje Pazarı’nın 2015 yılı boyunca http://www.selcukttoppp.com adresinden online olarak buluş giriş kayıtlarına ve yatırımcı/sanayici görüşme taleplerine açık hale getirildi.

 

Böylece 2015 yılı boyunca, mevcut  145 buluşun yanı sıra yeni buluşlarla ilgili yatırımcı/sanayici işbirliği geliştirme/yatırım amacıyla ikili görüşme talepleri de karşılanacaktır.

 

SELÇUK TTO Patent Proje Pazarı Patent ve Proje Poster Bildirileri Kitabı -1 için: http://www.konyateknokent.com.tr/d/b/ppp-bildiri-kitabi_2014.pdf

Buluş kayıt için: http://selcukttoppp.com/View/PatentOwnerInfo.aspx

 

Yatımcı/sanayici kayıt için: http://selcukttoppp.com/View/FinancierInfo.aspx

 

selcukttoppp_2015_01.png

 

Okunma Sayısı: 5193
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya