Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SELÇUK TTO Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nde düzenlendi.

SELÇUK TTO Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nde düzenlendi.28 Mayıs 2013 Salı 14:38

SELÇUK TTO Proje Tanıtım Toplantısı; Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nde Dekan, Dekan Yardımcıları, Bölüm Başkanları, akademisyen ve öğrencilerin geniş katılımı ile gerçekleşti.

SELÇUK TTO proje Tanıtım Toplantısı; Dekan, Dekan Yardımcıları, Bölüm Başkanları, akademisyen ve öğrencilerin geniş katılımı ile gerçekleşti. Toplantıda Prof. Dr. Bayram SADE, Selçuk TTO projesinin dayandığı 5 modülün (Farkındalık, Tanıtım, Bilgilendirme ve Eğitim Hizmetleri, Destek Programlarından Yararlanmaya Yönelik Hizmetler, Proje Geliştirme/Yönetim Hizmetleri, Fikri Sınai Hakların Yönetimi ve Lisanslama Hizmetleri, Şirketleşme ve Girişimcilik Hizmetleri) ayrı ayrı faaliyetleri, beklenen etkileri, çıktılar, akademisyen, öğrenci ve sektöre faydaları üzerinde durdu. Özellikle eğitim için, akademisyen ve öğrencilerden eğitim taleplerinin alındığını, üniversite sanayi işbirliği kapsamında akademisyenlerle yoğun bir çalışma sürecine girmek istediklerini, bölge sanayisinin tarıma dayalı sanayi yönü dikkate alındığında bu tür çalışmaların önemi ve uygulanan patent destek programı (PADES) ve yapılacaklar ile girişimcilik programları konusunda ayrıntılı bilgi verildi. Katılımcıların yönelttiği çok sayıda soru Selçuk TTO Yöneticisi Yeliz ERENLER ile cevaplandırıldı.

ziraat-fakultesi-yeni.jpg

ziraat-4.20130528144136.jpg

 

 

ziraat-2.20130528144108.jpg

Okunma Sayısı: 3695
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya