Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SELÇUK TTO’NUN MENTÖRLÜK BAŞARISI

SELÇUK TTO’NUN MENTÖRLÜK BAŞARISI16 Ekim 2014 Perşembe 22:12

TÜBİTAK 1512 Girişimcilik Aşamalı Destek Programı kapsamında, Selçuk Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Elektronik ve Bilg.Eğ.Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. H. Erdinç Koçer tarafından verilmiş olan iki adet mentörlük desteği başarı ile sonuçlandı.

1512 kodlu TÜBİTAK Girişimcilik Aşamalı Destek Programı’nın 2014 Yılı Çağrısının ikinci aşamada desteklenmeye hak kazananları belli oldu. Programa başvurusu uygun bulunan 1251 girişimciden 335’inin iş planları 2.aşamada değerlendirilmiş ve 124’ü (%37) sermaye şirketi kurarak 100.000 TL’ye kadar geri ödemesiz sermaye desteği almaya hak kazanmıştır.

 

TÜBİTAK 1512 Girişimcilik Aşamalı Destek Programı kapsamında, Selçuk Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Elektronik ve Bilgisayar Eğitimi Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. H. Erdinç Koçer tarafından verilmiş olan iki adet mentörlük desteği başarı ile sonuçlandı.

 

SELÇUK TTO tarafından Mentörlük desteği verilmiş olan; S.Ü. Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zekeriya TOSUN ve S.Ü. Makine Mühendisliği Yüksek Lisans Öğrencisi Halil İbrahim İmiroğlu’nu tebrik eder, girişimcilik yolunda başarılarının devamını dileriz.

 

 

Okunma Sayısı: 2982
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya