Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Süleyman Demirel Üniversitesi Teknokent Genel Müdürü Yrd.Doç.Dr. İrfan Ateşoğlu ve beraberindeki heyet Konya Teknokent’i ziyaret ettiler.

Süleyman Demirel Üniversitesi Teknokent Genel Müdürü Yrd.Doç.Dr. İrfan Ateşoğlu ve beraberindeki heyet Konya Teknokent’i ziyaret ettiler.21 Haziran 2013 Cuma 12:15

12.06.2013’de Süleyman Demirel Üniversitesi Teknokent Genel Müdürü Yrd.Doç.Dr. İrfan Ateşoğlu ve beraberindeki heyet Konya Teknokent’i ziyaret ettiler.

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ TEKNOKENT YÖNETİCİLERİNDEN KONYA TEKNOKENT VE SELÇUK TTO’YA ZİYARET

 

12.06.2013’de Süleyman Demirel Üniversitesi Teknokent Genel Müdürü Yrd.Doç.Dr. İrfan Ateşoğlu ve beraberindeki heyet Konya Teknokent’i ziyaret etmişler, ziyarette Konya Teknokent Genel Müdür Yardımcısı ve Selçuk TTO Proje Yöneticisi Yeliz Erenler hazır bulunmuşlardır. Ziyarette, Yeliz Erenler Teknokent ve Teknoloji Transfer Ofisi yapılanması ve faaliyetlerini ayrıntılı olarak açıklamış ve işbirlikleri üzerinde durulmuştur. Son günlerde yoğunlaşan ziyaretler Konya Teknokent ve Selçuk TTO’nun Anadolu’nun yıldızı olma ve model olma görüntüsünü perçinlemektedir.

Okunma Sayısı: 2984
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya