Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TEKNOKENT’LERDE VERGİLEME VE AR-GE İNDİRİMİ SEMİNERİ

TEKNOKENT’LERDE VERGİLEME VE AR-GE İNDİRİMİ SEMİNERİ04 Ocak 2010 00:00

Konya Teknokent tarafından “Teknokentlerde Vergileme Ve Ar-Ge İndirimi” semineri düzenleniyor. Seminerde Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde faaliyet gösteren şirketlerin vergi muafiyetlerinden yararlanması konusunda bilgiler verilerek uygulamayla ilgili

Konya Teknokent tarafından “Teknokentlerde Vergileme Ve Ar-Ge İndirimi” semineri  düzenleniyor. Seminerde 4691 sayılı yasa kapsamında kurulan Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde faaliyet gösteren şirketlerin söz konusu yasa kapsamında tanınan  muafiyetlerinden yararlanması konusunda bilgiler verilerek uygulamayla ilgili sorular cevaplandırılacak. Seminerde 5746 Sayılı Araştırma ve Geliştirme Faaliyetlerinin  Desteklenmesi Hakkında Kanun kapsamında Teknokent sınırları içinde ve dışında olan firmalara tanınan Ar-Ge İndirimi ve diğer Ar-Ge muafiyet ve destekleri ile ilgili bilgiler verilerek uygulama ile ilgili sorular cevaplandırılacak.

 

13 Ocak 2010 Çarşamba Günü saat 13:00’de Selçuk Üniversitesi Halil Cin Konferans Salonunda düzenlenecek seminere konuşmacı olarak Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Denetim A.Ş. uzmanları Fahri Hikmet Köker (YMM) ve Hasan Ali Arslanalp (YMM) katılacak.

  

Seminere katılmak isteyenlerin http://www.konyateknokent.com.tr/egitim_form.php linkinden kayıt yaptırmaları gerekiyor. 

 

Konya Teknokent bünyesinde faaliyet gösteren firmaların yönetici ve mali müşavirleri eğitime ücretsiz katılabilecek.

 

Konya Teknokent bünyesinde ofisi bulunmayan firma ve kuruluşların temsilcileri seminere ücretli olarak katılabiliyor. Seminere katılım ücreti kişi başı 50TL+KDV.

 

TEKNOKENT’LERDE VERGİLEME VE AR-GE İNDİRİMİ SEMİNERİ için ek dosya

Okunma Sayısı: 2627
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya