Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Teknoloji Buluşmaları KONYA’ da!

Teknoloji Buluşmaları KONYA’ da!18 Nisan 2016 Pazartesi 22:48

“Türkiye Teknoloji Buluşmaları’’ 21 NİSAN 2016 tarihinde, Konya Dedeman Otel’de gerçekleşecek.

 

 

 

Teknoloji Buluşmaları KONYA’ da!

Turkcell’in ana sponsorluğunda, EticaretSEM ,Türk Ekonomi Bankası (TEB), Konya Teknokent ve Selçuk Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi’nin organizasyonuyla gerçekleştirilen “Türkiye Teknoloji Buluşmaları’’  21 NİSAN 2016 tarihinde, Konya Dedeman Otel’de gerçekleşecek.

KOBİ'lerimizin internetin gücünden maximum oranda faydalanması, işlerini dijital dünyaya tam ve eşzamanlı entegre etmesi için alanında en iyilerini sahnesinde ağırlayacak olan etkinlik, Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk ÖZTÜRK’ ün konuşması ile başlayacak.

Teknoloji Buluşmaları Ana Sponsoru Turkcell’in Kamu Müşteri Yönetimi Direktörü Barbaros ÖZDEMİR’in “İş Dünyasını Teknoloji ile Kolaylaştırmak” adlı sunumu ile devam edecek olan program  Sami ALTINKAYA’nın moderasyonunda gerçekleşecek.

Türkiye’nin en ünlü melek yatırımcılarında Mehmet Metin OKUR ve Gittigidiyor.com CEO’su Öget KANTARCI’nın konuşmacılar arasında olduğu bu özel günde yirmibir kişilik konuşmacı kadrosu sahnede olacak.

“Türkiye Teknoloji Buluşmaları”nın ana sponsoru Turkcell olurken TEB, Gittigidiyor.com, Sefamerve.com, Ticimax Eticaret Sistemleri, F.I.T Solutions, Emarsys, VitrinGez.com, Dora Telekom, İyzico Ödeme Sistemleri, JWmaster, Milliyet.com.tr, Fotometrik360, Pepakura Digital, AjansTR, Blippar ve MYNET diğer sponsor firmalardan bazıları.

Girişimcilik, iletişim teknolojileri ve e-ticaret odağındaki buluşmalara, İş’ine Teknolojinin gücünü entegre etmek isteyen her girişim ruhlu işletme temsilcileri davetlidir. Ücretsiz olarak sürdürülen etkinlikler için www.eticaretsem.com adresini ziyaret edebilir, kayıt yaptırabilirsiniz.

#Teknoloji Buluşmaları hashtagi ile daha önceki etkinliklere göz atabilirsiniz.

Konya Selçuk Üniversitesi, Konya Karatay Üniversitesi, Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı, Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Mevlana Kalkınma Ajansı, Konya Organize Sanayi İl Müdürlüğü, Müsiad Konya, İpekyolu Sanayici İş Adamları Derneği gibi ilin önde gelen kurum ve kuruluşlarından da destek alan etkinlik için kayıt yaptırmakta gecikmeyin!

www.eticaretsem.com adresinden hemen kayıt olun.

İLETİŞİM İÇİN:

EticaretSEM:  info@eticaretsem.com

Tel: 0216 468 89 86

 

ttbd_2016_04_650.20160418230412.jpg

Afiş için lütfen tıklayınız..


Okunma Sayısı: 7020
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya