Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

“Teknoloji Firmaları İçin Yeni Dünya Proje Kurgusundan Yatırıma Ar-Ge Destekleri ve Ön Finansman Semineri” Konya Teknokent’te Gerçekleştirildi

“Teknoloji Firmaları İçin Yeni Dünya Proje Kurgusundan Yatırıma Ar-Ge Destekleri ve Ön Finansman Semineri”  Konya Teknokent’te Gerçekleştirildi12 Kasım 2014 Çarşamba 21:15

“Teknoloji Firmaları İçin Yeni Dünya Proje Kurgusundan Yatırıma Ar-Ge Destekleri ve Ön Finansman Semineri” Novicor Partners firmasından konularında uzman Özerk ŞENER ve Elif AKBAŞ’ın sunumlarıyla 6 Kasım 2014 günü Konya Teknokent’te gerçekleştirildi.

Teknokent bünyesindeki firmaların ve Bilişim Kümelenmesi üyelerinin katılımıyla gerçekleşen eğitimde Özerk ŞENER ve Elif AKBAŞ yatırımlara Ar-Ge destekleri ve ön finansman hakkında ayrıntılı bilgi verdiler.

Türkiye’nin mevcut durumu ile başlanan sunum bu mevcut durumdan katma değerli bir yapıya geçişin önemi ile devam etti. Ar-Ge’nin tanımı, Türkiye’deki Ar-Ge destekleri, TÜBİTAK-TEYDEB, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı destekleri, KOSGEB ve Avrupa Birliği destekleri hakkında bilgi verildi.

img_6348_650.jpg

img_6350_650.jpg

 

Okunma Sayısı: 3673
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya