Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tübitak-1003 (ARDEB) ikinci aşama başvurusunda kazananlar projeler belli oldu.

Tübitak-1003 (ARDEB) ikinci aşama başvurusunda kazananlar projeler belli oldu.09 Aralık 2014 Salı 13:45

1003 - Öncelikli Alanlar Ar-Ge Projelerini Destekleme Programı ikinci aşama başvurusu olumlu sonuçlanan ve yapmaya hak kazanan projeler belli oldu. Kazanan projelerin yürütücüsü ve araştırmacılarını tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Araştırma Destek Programları Başkanlığı (ARDEB) tarafından yürütülmekte olan; 1003 - Öncelikli Alanlar Ar-Ge Projelerini Destekleme Programı ikinci aşama başvurusu olumlu sonuçlanan ve yapmaya hak kazanan projeler belli oldu. Desteklenmeye hak kazanan projelerin yürütücüsü ve araştırmacılarını tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Prof.Dr.Fikret AKINERDEM yürütücülüğündeki “Dallı Darının Adaptasyonu, Adaptasyon Haritalarının Oluşturulması, Mekanizasyon Karakteristiklerinin, Enerji Bilançosunun Belirlenmesi ve Biyoetanol Atıklarından Biyogaz Üretimi” isimli projede araştırıcı olan Prof.Dr.Bayram SADE, Prof.Dr.Süleyman SOYLU, Prof.Dr.Hüseyin ÖĞÜT,        Prof.Dr.Erol PEHLİVAN, Doç.Dr.Tamer MARAKOĞLU, Doç.Dr.Hidayet OĞUZ, Doç.Dr.Yusuf ÇELİK, Zir.Müh.D.Ali ÇARKACI, Zir.Müh.Erkan GÖNÜLAL ile  “Klasik ve Moleküler Islah Yöntemleri Kullanılarak Bazı Buğday Çeşitlerine Tuza Toleranslılık Genlerinin Aktarılması” isimli projenin Proje Koordinatörü ve proje yürütücüsü Selçuk Üniversitesinden Doç. Dr. Erdoğan Eşref HAKKI ve Konya Necmettin Erbakan Üniversitesinden Doç. Dr. Nermin BİLGİÇLİ’yi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

SELÇUK TTO “Mentörlük Destek Programı”na dahil olmak isteyen Selçuk Üniversitesi akademisyenlerinin faydalanabileceği  SELÇUK TTO “Mentörlük Destek Programı” ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve programa dahil olarak Proje işbirlikleri için öğretim üyelerimizi mentör havuzuna katılmaya davet ediyoruz.

http://www.konyateknokent.com.tr/selcuk-ttodan-oncu-bir-program-720h.htm

http://www.konyateknokent.com.tr/selcuk-tto-mentor-havuzu-daveti-730h.htm

http://www.konyateknokent.com.tr/mentee-basvurulari-daveti-729h.htm

 

Okunma Sayısı: 4212
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya