Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TÜRKİYE BİLİŞİM VAKFI YÖNETİM KURULU KONYA TEKNOKENT'TE

TÜRKİYE BİLİŞİM VAKFI YÖNETİM KURULU KONYA TEKNOKENT'TE23 Eylül 2011 Cuma 23:17

Türkiye Bilişim Vakfı Yönetim Kurulu üyeleri Konya Teknokent’i ziyaret etti. Ziyaret sırasında Konya Teknokent Genel Müdürü Prof.Dr. Fatih M. Botsalı TBV Yönetim kurulu üyelerine Konya Teknokent ve faaliyetleri hakkında kısa bir sunum yaptı.

Yıllık Toplantısını Konya’da yapan Türkiye Bilişim Vakfı Yönetim Kurulu üyeleri Konya Teknokent’i ziyaret etti. KOBİ ENERJİ GROUP’un davetlisi olarak Konya’ya gelen, TBV Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı’nın başkanlığındaki heyette Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar, Probil Bilgi İşlem San. Tic. A.Ş. CEO Turgut Gürsoy, Koç Sistem Bilgisayar A.Ş. Mehmet Nalbantoğlu, Sabancı Üniversitesi Araştırma ve Lisansüstü Politikalar Cemil Arıkan, Microsoft Bilgisayar Yazılım A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çağan, Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş. Genel Müdürü Can Orhun da katıldı.

Konuk heyete Konya Teknokent Genel Müdürü Prof.Dr. Fatih M. Botsalı Konya Teknokent ve faaliyetleri hakkında kısa bir sunum yaptı. Toplantıya Selçuk Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Şefik Bilir, Konya Teknokent’teki bilişim teknolojisi firmalarının yöneticileri ve KOBİ Enerji Grup yöneticileri Ayhan Kaymaz ve Abdürrahim Çaldağ da katıldı.

TBV Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı yaptığı konuşmada Konya Teknokent’in faaliyetlerinden etkilendiğini belirterek yurt çapında BT firmalarının işbirliğinin önemini vurguladı.

Selçuk Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Şefik Bilir, Konya Teknokent’in Selçuk Üniversitesinin en önemli projelerinden biri olduğunu belirterek Konya Teknokent’i ve Teknokent’teki firmaları önemsediklerini belirtti.

 

 tbv1.jpg

 

tbv2.20110926151924.png

Okunma Sayısı: 4212
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya