Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

“Uluslararası işbirliği Günleri – 9”

“Uluslararası işbirliği Günleri – 9”02 Kasım 2015 Pazartesi 17:43

Konya Teknokent / SELÇUK TTO ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi işbirliğiyle 11 Kasım 2015 tarihinde Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek programa katılımlarınızı bekleriz.

 

 

Avrupa’nın bilim, teknoloji politika ve uygulamalarının uyumlaştırılması amacıyla oluşturulan Topluluk Programı olan Horizon2020, 2014 - 2020 yılları arasında devam etmekte olan ve dünyanın en yüksek bütçeli sivil araştırma programıdır.

Avrupa’nın araştırma ve teknoloji geliştirme kapasitesini güçlendirmek, üniversite-sanayi işbirliğini teşvik etmek, AB üye ülkeleri, AB aday ülkeleri ve AB’nin işbirliği yaptığı diğer ülkeler ile AB politikalarına ilişkin farklı alanlarda işbirliğini geliştirmek amacıyla yürütülmektedir. Program uluslararası ortaklıklar yolu ile geleceğin teknolojilerine yön verme amacıyla oluşturulmuştur.

 

Bu kapsamda Konya Teknokent / SELÇUK TTO ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi işbirliğiyle 11 Kasım 2015 tarihinde Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek programa katılımlarınızı bekleriz.

 

horizon-2020-cost-afis_650.jpg

 

 

 

Okunma Sayısı: 10810
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya